Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Ми робили шоу для звичайних людей, які важко працюють на заводах і базарах!»: Леся Нікітюк прокоментувала срібне місце у шоу «Танці з зірками»


Одна з найскандальніших учасниць проекту «Танці з зірками» Леся Никітюк, яка не дивлячись на критику суддів зайняла друге місце в конкурсі, написала в своєму «Інстаграм» новий пост, в котрому розповіла про свої враження від участі у найголовнішому проекті країни. Як інформує replyua.net, дівчина цілком задоволена результатом, а також зазначає, що кожен раз виходила на паркет для звичайних українських людей. «Фінал «Танці з зірками» для мене був чотирнадцятий! Наш кожен виступ був фінальним, так! Ми кожного разу танцювали, як в останній раз, але завдяки людям які нас підтримували ми проходили далі… і робили все можливе, щоб кожної неділі відволікти глядачів від буденних справ…школа, садочок, робота, комуналка!», — написала телеведуча.

«Ми танцювали і робили шоу, для того щоб ви посміхалися, танцювали для всіх високих дівчат, для звичайних людей, які важко працюють на заводах, базарах! Молоді, яка з невеличких міст і яка не вірить що можна досягнути висот без грошей і зв`язків!!!! І я вважаю що у нас це вийшло!», — додала Леся. Вона також наголосила, що цей проект відкрив для неї багато нового. Нікітюк також додала, що незважаючи на те, що вона не змогла виграти в шоу, вона заслужено завоювала найголовніший приз на проекті – любов телеглядачів.

«За весь цей час я зрозуміла одну річ — танець як життя! Кожен його елемент, як і певний етап життя, може бути гарним, або ні, може бути радісним, а може бути болісним! Комусь це сподобається, а комусь ні! Але головне щоб кожен танець як і певний етап життя закінчувався оваціями! А наші з Максом танці постійно закінчувались оваціями! Ми виграли найдорожчий приз — приз Глядацьких симпатій! А кубок мені тато ще до початку шоу зробив!» , — розповіла Нікітюк.

Источник: replyua   Заметили ошибку — Ctrl+Enter 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *